Replacement for Lenovo Thinkpad X1 Carbon 9 10 11 12 Gen 21CB 21CC 21HM 20XX LP140WU1-SPB1 1920x1200 30 Pins 14" LCD LED Non-Touch Screen Display Digitizer Panel
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
09
quantity
Product details
Category
Compatible Model: Replacement for Lenovo Thinkpad X1 Carbon 9th 10th 11th 12th Gen 21CB 21CC 21HM 20XX LP140WU1-SPB1 LED LCD Replacement Screen. Replacement Display technology: LED LCD Warranty:3 months Screen size: 14.0 inch Max. Resolution: 1920x1200 Attention. Before purchasing the item, please double check your model number and size resolution to ensure that 100% this is the correct item for your needs. Please be assured that the products are rigorously tested and securely packaged before leaving the factory to ensure that the goods are delivered to the user in good condition. If you have any questions, please contact PEHDPVS staff for prompt feedback and handling. Sincerely๐Ÿ™
  • Screen parameters, resolution, and connector: FHD+ 1920x1200 30 pin non touch screen.When purchasing, you need to check the laptop model and whether the screen is touch screen or not.